Hnk Croatia/Fc Bettlach 6:3 👍👌

Postovani clanovi,sponzori i prijatelji naseg kluba!
Danas je nasa ekipa odigrala prvenstvenu utakmicu 17.kolo protiv ekipe FC Bettlach koju smo pobjedili rezultatom 6:3. 👍 👌👏
Fenomenalna izvedba nase ekipe i jos fenomenalniji preokret rezultata koji se rijetko viđa na nogometnim utakmicama,naime nasa ekipa je usla lezernije u utakmicu jer u glavama nasih igraca je vec utakmica sezone koju igramo u predstojecu srijedu te tako lezerno u prvi dvadeset min meca vec smo gubili rez:0:3 a zatim shvativsi da je dzavo odnio salu ubacili u desetu brzinu i vec na poluvremenu preokrenuli na 4:3 u nasu korist a zatim u drugom poluvremenu jos dva puta zatresli mrezu protivnika te utakmicu priveli kraju rez:6:3 sto je za svaku pohvalu i respekt!
👍👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Stovani clanovi,sponzori i prijatelji naseg kluba nakon ovakve utakmice i ovakvog uspjeha nase ekipe trebali vam bolja pozivnica za utakmicu koja predstoji, utakmicu polufinala SOFV/CUP koju igramo u srijedu u Solothurnu u 20:00 protiv ekipe Tûrkische SC Solothurn!
Ocekujemo vas i nadamo se da cete nas na ovoj veoma vaznoj utakmici podrzati u sto vecem broju, te svi zajedno pokusamo ostvariti povijesni uspjeh nase ekipe/ plasman u finale SOFV/CUP!
LP ugodan i uspjesan predstojeci tjedan zeli vam HNK CROATIA SO i vidimo se u srijedu u Solothurnu!