Hnk Croatia SO je u polufinalu Solothurner/cup

Stovani clanovi,sponzori i prijatelji nase Hnk Croatie!!!!
++++ u polufinalu smo CUPA ++
Lijep pozdrav svima vama, javljamo vam se nakon jos jedne nezaboravne, fantasticne noci i utakmice!
Sinoc smo igrali cetvrtfinalnu utakmicu Solothurner kupa protiv vrlo dobre ekipe FC Klus-Balsthal
Bila je to super interesantna i prava triler utakmica prepuna dogadzanja,nasa ekipa povela je u prvom poluvremenu predivnim zgoditkom naseg Boze Krizanovica 1:0,da bi gosti u drugom poluvremenu iz jedanaesterca izjednacili na 1:1.
Nedugo zatim i mi dobivamo jedanaesterac koji uspjesno realizira nas kapetan Marko Maric i ponovo odlazimo na prednost 2:1 da bi pred sam kraj utakmice gosti izjednacili na 2:2 i odveli nas u produzetke, u produzetcima je nasa ekipa bila dominantnija i imala dvije stopostotne prigode koje nismo uspjeli realizirati pa su se rezultatom 2:2 zavrsili i produzetci i pristupili smo izvodzenju jedanaesteraca!
Onda na scenu stupa nas heroj veceri golman IVAN KRISTIC koji protivnicima brani tri jedanaesterca zaredom i rezultatom 4:2 u penalima zajedno sa svojim kolegama suigracima koji su takodzer herojski odradili 120 min+penale odvode
Hnk Croatiu po prvi put u povijesti kluba u polufinale cupa!
Sto reci na sve ovo nego cestitati nasim zlatnim deckima od ❤ na herojskoj borbi,fantasticnoj utakmici i grandioznom uspjehu koji su ostvarili i jos jednom po ko zna koji put nas clanove,simpatizere,sponzore i prijatelje Hnk Croatie ucinili sretnim i beskrajno ponosnim na vas na nasu jednu i jedinu